Skip links

PVC Aknad

Kaasaegne plastikaken valmistatakse standardsete elementide komplektist. Kogenematule kasutajale võib tunduda, et kõik need on ühesugused. Tegelikult see pole üldse nii. Iga ettevõte, mis toodab PVC akende ja uste tootmiseks profiili, pakub seda toodet üsna laias valikus: erinevas konfiguratsioonis ja erineva otstarbega profiilid. Nimetatud elementide õige valik võimaldab tänu konstruktsioonile saavutada suurepäraseid ekspluatatsiooni omadusi, ergonoomilisust ja meeldivat välist ilmet.

Kõik akna profiilid moodustavad eripärase süsteemi. Nad on ühendatud ühtse stiililise lahendusega ja valmistatud samast materjalist. Igal tootjal on oma isiklik süsteem ja vahel ka mitu süsteemi, mis erinevad disaini ja funktsionaalsuse poolest.

Reeglina koosnevad plastikaknad alljärgnevatest komplekti detailidest:

  • Profiil — koosneb raamist, aknatiivast, klaaspaketist, armeerimisest, liistudest, tihenditest ja impostist. Oma konstruktsioonilt on PVC profiil õhukeseseinaline ja rea õhuga täidetud kaameratega. Nende kaamerate arv võib varieeruda kolmest ja enamast alates.
  • Klaaspakett — see on kaks või enam klaaslehte, mis on hermeetiliselt mööda perimeetrit ühendatud metallist raamiga. Klaaside vahele moodustunud kinnised kaamerad täidetakse kuiva õhuga või teiste gaasidega. Sõltuvalt kaamerate arvust võib klaaspaketid jagada ühekaameralisteks, kahekaameralisteks, kolmekaameralisteks jne.
  • Furnituur — see on lukustusmehhanismide süsteem. Furnituur kujutab endast kõiki seadiste ja mehhanismide erinevusi, mis tagavad akende kindla funktsioneerimise. See on akna väga tähtis koostisosa, mille kvaliteedist sõltub kogu aknakonstruktsiooni töö stabiilsus ja usaldusväärsus.
  • Aknalauad — aknasüsteemi ja kogu elamise tervikult tähtis detail. Aknalaud langetab märgatavalt külma sissetungimist elamisse väljastpoolt ja takistab soojuskadu seestpoolt.
  • Aknapõsed — see on aknaava sisemine pind. Aknapõskede viimistlemine on paigalduse viimaseks etapiks.
  • Akna veenina — aknalaua analoog väljastpoolt. See on see, mida näeme igapäev möödudes majadest, kontoritest, õppeasutustest, kaubanduskeskustest, lasteaedadest jne.

Pakume oma klientidele GEALAN S 8000 IQ süsteemi 6-kaameralist varianti

  • Profiili suurepärane stabiilsus, tänu suurele terasega armeerimisele raamis ja aknatiivas
  • Väga head sooja- ja heliisolatsiooni omadused, tänu kuuele kaamerale profiilis
  • Profiili suur valtsitud pealispind tagab lihtsa hooldamise
  • Valmistamine lameda variandina kahte nurka kaldu servaliistudega või poollameda variandina ümarate servaliistudega

Meie deviisiks on „Usaldusväärsus ja kvaliteet!“

PVC Aknad
PVC Aknad
Aknalauad
Aknalauad
Plastik- ja metalltarvikud
Plastik- ja metalltarvikud