Metalluksed Tartus, Valgas, Tõrvas - Kaskaad-TS

Metalluksed:

Me pakkume kahte sorti metallukseid:

Standard
Standart
Exclusive
Exclusive
Komplekt sisaldab:
  • Dekoratiivne kate
  • 5-Punktiline turvalukk
  • Uksesilm
  • Uksekell
  • Roostevaba lävepakk
  • Reguleeritavad hinged
  • Välimine piirdeliist
  • Kummitihend
  • 7 Võtit

Mõõdud: 860 x 2050 mm
Mõlemad uksed saab tellida nii vasaku kui ka parema avamisega.

HIND:   185 €


Metallukse konstruktsioonid
Ukseleht on paksusega 50 mm, mis koosneb kahest 1 mm paksusest teraslehest. Ukselehe sisse on konstrueeritud metallkarkass ning vertikaalsed jäikusribid.
Ukse täidiseks on kleeppressitud kartong, mis garanteerib kõrge soojapidavuse ning helikindluse. Lisaks on ukse sees tulekindel soojustpidav mineraalvatt.
Ukseleng ja lukuplaat on valmistatud 1,5 mm terasest. Lukuplaat moodustab ukselengiga ühtse terviku. Uks on kaetud spetsiaalse väärispuud imiteeriva pinnakattega, milleks on pihustatud polümeervärv, mis kaitseb ka rooste eest.
Uks on varustatud kolme varjatud reguleeritavate hingedega. Peidetud hinged välistavad ukse hingedelt mahatõstmist väljastpoolt.
Ukse sulgemise tiheduse tagavad tihendid, millest kaks paiknevad ukselehel ning kolmas, magnetiline asetseb piidal (sulgemisefekt on nagu külmkapil). Taoline konstruktsioon tagab täiendava soojus- ja müraisolatsiooni.
Uks on täiendavalt varustatud roostevabast terasest lävepakuga.
Uks on varustatud kvaliteetse uksesilmaga, mille vaateraadius on 180 kraadi.
Ukse sisse on integreeritud valgustusega uksekell (toide kahest AAA tüüpi patareist, millest jätkub ca. 1 aastaks).
Uks on varustatud lukuga „Hooply Look” (multilukk), millel on viie kanaliline sulgemissüsteem üheksas punktis. Lukk on varustatud kolmest küljest väljuvate riivide süsteemiga. Kaks riivi sulguvad raami ülaosasse ning kaks alla läve sisse. Taoline süsteem kaitseb ükse nurkasid eemale painutamise eest. Lisaks on kaks riivi, mis sulguvad raami lukuosasse. Välisküljelt on luku mehhanism kaitstud soomusplaatide süsteemiga. Lukumehhanism rakendub ainult võtmega, mis välistab ukse iseenesliku kinnilangemise. Lukk on võtmega suletud seest- kui väljaspoolt, siseküljel on täiendav riiv, mida väljast avada ei saa. Võimsate soomuskausside ja soomusplaatide süsteem kaitseb lukku ja silindrit lubamatu juurdepääsu eest väljastpoolt ning samuti mehhaaniliste kahjustuste eest. Luku salastatuse tagab ainulaadne konstruktsioon, mis võimaldab lukku ümber kodeerida ilma seda ukselt maha võtmata. Uksega on kaasas kaks komplekti võtmeid, millest üks komplekt sisaldab kodeerimisvõtit ning 5 tavavõtit ning teine komplekt kahte kodeeritavat võtit. Kodeerimiseks on vaja ukselukus üks kord keerata kodeerimisvõtit ning peale seda kodeeritavad võtmed enam ei tööta. See on eelkõige mugav juhul, kui anda töömeestele, kes ukse paigaldavad võti ning peale paigaldustööd kindlustada, et võõrastele antud võtmetega ust enam avada ei saa. Teistkordsel keeramisel kodeerimisvõtmega ei tööta ka esimese komplekti võtmed. Antud võimalus lukku kodeerida ei pea kasutama. Kõiki 7 võtit võib kasutada igapäevaselt kodeerimisvõtit kasutamatta.